Dersleri kim veriyor?

Merhaba Coşkun Hoca ben. Matematik ve Fen Bilimleri derslerini ben veriyorum.

Türkçe dersini ise Abdullah Hoca veriyor.


Dersler grup mu işleniyor yoksa birebir mi?

Yıllarca dershanelerde çalışmanın vermiş olduğu tecrübeye dayanarak eğitimde birebiri öneriyorum bu sebeple sonucu olumsuz etkilememesi adına grup dersi vermiyorum. Tek yumurta ikizlerinin bile seviyeleri farklı iken kalkıp aynı yaş grubundan öğrencileri bi yerde toplayıp ders vermeyi doğru bulmuyorum. Dershaneden farkı birazda bu..


Dersler nerede işleniyor?

LGS derslerini öğrenci evinde veriyorum…


Ders süresi ne kadar?

Ders süresini çok uzun zamandır 90dk’lık seanslar şeklinde işliyorum. Min 90dk diye düşünmenizi isterim eğer sonrasında başka bi dersim veya özel bir işim yoksa elbette dersi uzatırım. Sonuç odaklı çalışan biriyim ilgilendiğin tek şey öğrencimin iyi bir okula gitmesidir.


Dersin işleyiş şekli nasıl?

Dersin işleyiş şekli konu anlatımı, soru çözümü ve öğrenciye soru çözdürümü şeklinde işliyorum. Tabi öğrencinin seviyesi bu dersin işleyiş şeklini değiştirecektir. Misal konuları bitmiş bir öğrenciye talep ettiği konulardan özgün yeni nesil meb soru modellerini seri bir şekilde çözebilirim.


Hangi kaynakları kullanıyorsunuz?

LGS hazırlıkta üzerine uzmanlaşmış bir çok eğitim kurumu var. Kitaplarını alıp/aldırıp çözüyor/çözdürüyorum. Ayrıca pdf formatında geniş bir arşivim var ve bunu kendime saklamıyorum. Bilhassa MEB’in yayınladığı sorular üzerinde duruyorum.


Whatsapp soru çözüm desteğiniz var mı?

Kendi öğrencilerime bu açıdan bi sınırlama getirmiyorum. Öğrenmek istediği zaman öğrenebilmesi için elimden geleni yapmaya hazırım. Bu bakımdan çözemedikleri soruları bana yollayabilirler. Derste isem hemen yanıt yollayamayabilirim ama en kısa sürede çözümle dönüş yaparım, yeter ki çalışsınlar!


Evde ders ücreti nedir?

Evde 90dk tek ders ücreti 250₺


Paket ders seçenekleriniz nedir?

Aylık 4x90dk (haftada 1 gün) 800₺

Aylık 8x90dk (haftada 2 gün) 1400₺

Aylık 12x90dk (haftada 3 gün) 1800₺


Ödemeler nasıl oluyor? Paket ders seçenekleriniz var mı?

Tek ders ücretleri her dersin bitiminde alınırken, paket ders ödemesi ise aylık peşin olarak alınır.