Maltepe LGS hazırlık

Maltepe bölgesinde öğrenci evinde LGS hazırlık MatematikFen ve Türkçe özel dersleri vermekteyiz.

Ezberci yöntemin tam tersi olarak öğrenciye konuların özüne yönelik bir çalışma mantığıyla yaklaşıyoruz. Öğrencinin seviyesini belirledikten sonra uygun programı ayarlıyoruz. Öğrencini tarafından anlaşılmayan noktalar üzerinde durup, konunun pekişmesi için verilen ödevleri “hassas” şekilde takip ediyoruz. Geçmiş konuların unutulmaması için ders öncesi kısa tekrarlar, seçme soru çözümleri ve ödev olarak verilen karışık testleri çözüyoruz. Derslerle ilgili, öğrencinin gelişimiyle ilgili veliyle düzenli irtibat halindeyiz.

Bu süreçte ki en önemli husus öğrencinin öğrenme isteği, öğrenmeye açık oluşu, yönlendirme konusunda ki müsadesidir. Eğitimde tek taraflı çaba sonuç getirmediği gibi zaman, emek ve maddi kayıptan başka birşey değildir. Bu sebeple isteksiz öğrencilerle derslere devam etmiyoruz.

Sonuç olarak Maltepe bölgesinde eğitime önem veren, eğitimin kıymetinin farkında olan ailelerin gelecek vaadeden çocuklarına LGS hazırlıkta Matematik, Fen ve Türkçe branşlarından özel dersler verebilir, başarılarına vesile olmaktan onur ve mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir